Solne Uwielbienie

solne uwielbienie 5

19 czerwca, w Uroczystość Bożego Ciała na Arenie Lekkoatletycznej w Wieliczce przeżyliśmy niezwykły wieczór uwielbienia. Wszystko rozpoczęło się o godz. 19.00, kiedy to po przywitaniu wszystkich zebranych rozpoczęły swoje występy: młodzież ze Stowarzyszenia „Siemacha”, połączone schole dziecięce, Arkadio i DJ Długi. Gościem specjalnym koncertu był Arturo Mari – osobisty fotograf Jana Pawła II. Potem przyszedł czas na wielkie uwielbienie Boga. Śpiewała Monika Kuszyńska, chór Solnego Uwielbienia, grał dobrze nam znany zespół PDF (nam lepiej znani jako Przyjaciele św. Franciszka). W trakcie koncertu zostały wprowadzone kopie symboli Światowych Dni Młodzieży (krzyż i ikona Matki Bożej). Centrum wydarzenia była Adoracja Najświętszego Sakramentu, którą poprowadził bp Damian Muskus.

Niezwykłe doświadczenie obecności Boga, przepiękny śpiew i wielkie radosne szaleństwo trwające 4 godziny. Młodzież z naszej parafii też miała w koncercie swój udział. Była odpowiedzialna za Animację! Szczególnie w czasie występów połączonych schól dziecięcych.

Serdecznie zachęcamy Was i zapraszamy do udziały w Solnym Uwielbieniu już za rok w Uroczystość Bożego Ciała o godz. 19.00.

GALERIA >>>.

Kto nie był na koncercie może go oglądnąć klikając TUTAJ>>>.

 Więcej na stronie www:

solne uwielbienie 3

oraz na Facebooku:
facebook

plakat