„Rowerem na ŚDM” przez Okulice

rajd rowerowy - ikonka PODŁUŻNA

Przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w pełni!
Nasza parafia postanowiła dziś pokazać to światu!

Wszystko zaczęło się na Mszy Świętej o 11:30 w naszym kościele, na której większość ludzi była już ubrana w śdm-owe barwy. Zaraz po Mszy ponad 100 ludzi wyruszyło na  44 kilometrową pielgrzymkę do Okulic. Pomimo, że na początku obawialiśmy się pogody to nasz peleton bardzo szybko przegonił ciemne chmury i przez całą podróż mogliśmy cieszyć się znakomitą pogodą. Oczywiście w równie znakomitych nastrojach, nie wiele po 14 dotarliśmy do Sanktuarium Matki Bożej Okulickiej, gdzie przywitały nas „przyjazne Okulice”. Po krótkim odpoczynku i pamiątkowym zdjęciu z rowerami i licznikiem dni do Światowych Dni Młodzieży, wyjechaliśmy w drogę powrotną.

Cała wyprawa zakończyła się regeneracyjnym posiłkiem i pytaniami „Gdzie następnym razem?”

P.S.
Na naszych rowerach naklejona była była naklejka akcji „Jadę na ŚDM” z logo innej inicjatywy, która wsparła naszą inicjatywę: „Zakręcamy po marzenia”. Warto zajrzeć TUTAJ i dowiedzieć się więcej.

GALERIA ZDJĘĆ>>>.

Rowerem na ŚDM (52)