WOJTYŁA i WOLA BATORSKA

W czwartek – 22 Października przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II.

W naszej parafii chcemy świętować pamięć o naszym wielkim Rodaku w połączeniu z otwarciem tablicy upamiętniającej wydarzenie udzielania pierwszego sakramentu bierzmowania w naszej parafii. Udzielił go jeszcze JE ks. Bp Karol Wojtyła w 1960r. czyli 60 lat temu. Do bierzmowania przystąpiło wtedy 324 kandydatów. Są to osoby które urodziły się do ok. roku 1954r. Zapraszamy w miarę możliwości wszystkich parafian do włączenia do wspólnej modlitwy.

Plan czuwania modlitewnego

24.10 – SOBOTA

  • GODZ. 17.30 – RÓŻANIEC –MODLITWY ZAPRASZAMY SZCZERGÓLNIE DZIECI
  • GODZ. 18.00 – MSZA ŚW.
  • ADORACJA NAJŚW. SAKRAMENTU DO GODZ. 21.00
  • WSPÓLNA MODLITWA DO GODZ. 21.37

25.10 – NIEDZIELA

  • MSZA ŚW. GODZ. 10.00
  • OTWARCIE TABLICY UPAMIĘTNIAJĄCEJ WYDARZENIE BIERZMOWANIA 324 PARAFIAN PRZEZ KS. KARD. KAROLA WOJTYŁĘ