Różaniec do granic NIEBA

OGŁOSZENIA Dlaczego Różaniec do Granic Nieba?

Poprzez przebłaganie Boga, za grzech zabijania nienarodzonych
i wynagrodzenie cierpienia, jakiego doznały dzieci nienarodzone pragniemy ratować Polskę i świat przed konsekwencjami grzechów. Konsekwencje stają się coraz bardziej widoczne i dotykają nas coraz bardziej. Jak to robimy? Wspólnie od 01 do 08 listopada, w oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych. 

W naszej parafii chcemy włączyć się w tą modlitwę dodając także modlitwę w intencji zmarłych.

 • W NIEDZIELĘ w kościele o godz. 19.00 odmawiamy różaniec w intencji obrony życia.
 • W PONIEDZIAŁEK, PIĄTEK I SOBOTĘ
  • godz. 17.45 Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwa za zmarłych
  • o godz. 18.00 Msza św.
  • po Mszy św. modlitwa różańcowa.
 • WE WTOREK ŚRODE I CZWARTEK
  • godz. 18.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia i modlitwa za zmarłych
  • modlitwa różańcowa

Nasza modlitwa będzie także transmitowana za sprawą naszej strony parafialnej. Zapraszamy do włączania się w domach w naszych rodzinach w modlitwę za zmarłych i różańcową. Zapalmy świecę zgromadźmy się w Domowym Kościele.