Światowy Dzień Ubogich – włącz się!

Komitet Organizacyjny w Woli Batorskiej, we współpracy z ukraińskim zespołem muzycznym CZEREMSZYNA, organizuje całodniową zbiórkę przyborów szkolnych, słodyczy i zabawek dla dzieci z domów dziecka na Ukrainie. W niedzielę, 19. listopada, po wszystkich Mszach Św. będzie możliwość pozostawienia w naszym kościele darów, które powędrują do dzieci za naszą wschodnią granicą. Zbiórka będzie kontynuowana od godz.17.30 w Domu Kultury w Woli Batorskiej, podczas Spotkania przy Ekranie.

Poza tym, będzie także okazja wsparcia finansowego akcji przez zakup płyt zespołu, które będą sprzedawane po Mszach Św.

Jest to forma włączenia się naszej parafii w obchody Światowego Dnia Ubogich, który pierwszy raz w tym roku obchodzony jest z inicjatywy papieża Franciszka. plakat zbiorka na stronę