SPOTKANIE PRZY EKRANIE – kolejna edycja!

Zaczynamy kolejną edycję dobrze znanego nam już wydarzenia!

W imieniu Komitetu Organizacyjnego mamy przyjemność zaprosić wszystkich parafian i gości przed ekran do gościnnego Domu Kultury w Woli Batorskiej. W długi listopadowy wieczór chcemy spotkać się przy kawie, herbacie i słodkościach, aby posłuchać naszego GOŚCIA SPECJALNEGO: zespołu Czeremszyna z Tarnopolu, a następnie obejrzeć doskonałą włoską komedię „Jak Bóg da” z chrześcijańskimi wartościami w tle.

Podczas spotkania kontynuowana będzie również całodniowa zbiórka przyborów szkolnych, zabawek oraz słodyczy dla dzieci z domów dziecka na Ukrainie. Wszystkie zebrane przedmioty zostaną przekazane przez naszych gości do odpowiednich placówek dzieciom, które swoich rodziców straciły w działaniach wojennych za naszą wschodnią granicą. Jest to lokalny sposób na włączenie się naszej parafii w obchody Światowego Dnia Ubogich, który po raz pierwszy w tym roku ustanowił Ojciec Święty Franciszek.

Zachęcamy do udziału i zapraszamy na projekcję!

plakat na stronkęplakat zbiorka na stronę