Rodzinne Kolędowanie 2018

Od kilku lat w okresie świątecznym spotykamy się w licznym parafialnym gronie na Rodzinnym Kolędowaniu, organizowanym przez Parafię Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Już 14. stycznia w Domu Kultury w Woli Batorskiej po raz kolejny popłyną najpiękniejsze polskie kolędy. Tym razem akompaniować nam będzie zespół TALITHA KUM, który mieliśmy okazję poznać podczas ŚDM Kraków 2016. Młodzi muzycy poprowadzili wtedy w Woli Batorskiej koncert uwielbienia w trakcie Pikniku Integracyjnego na boisku sportowym.

Wspólne kolędowanie poprzedzi natomiast przedstawienie przygotowane przez uczniów Szkoły Podstawowej im. Wincentego Witosa w Woli Batorskiej. Spektakl nosi tytuł „Dnia jednego o północy” i będzie doskonałym wprowadzeniem w świąteczny, bożonarodzeniowy nastrój. Jak zawsze, nie zabraknie również kawy i słodkiego poczęstunku dla wszystkich przybyłych. Gorąco zapraszamy 14. stycznia 2018 r. o godz. 17.30 do Domu Kultury w Woli Batorskiej. Niech znów popłynie kolęda!

kolędowanie mały