Owieczki idą za Pasterzem

IMG_0019Niedziela, 8 maja, była dla 27 dzieci, ich rodziców i całych rodzin wielkim świętem. W tym dniu właśnie, przystąpili do Pierwszej Komunii Świętej. Od samego rana każdy obecny na Mszy św. w naszym kościele mógł zauważyć, że to wyjątkowy dzień dla całej naszej parafii. Przed ołtarzem zagościło urocze stado owieczek z imionami każdego dziecka. Około godziny 11.15 przed kościołem wszyscy byli już gotowi. Dzieci oraz rodzice, którzy przed wejściem do kościoła udzieli im swojego błogosławieństwa.

Gratulujemy wszystkim dzieciom, które przyjęły po raz pierwszy Pana Jezusa do swojego serca. Niech ich miłość cały czas się pogłębia i daje owoce w ich gorliwości i częstym przyjmowaniu Komunii Świętej.