Dzieci na spotkaniu z Episkopatem Polski

21 czerwca przed południem, delegacja dzieci ze Szkoły Podstawowej uczestniczyła w spotkaniu dzieci i młodzieży z biskupami, arcybiskupami i kardynałami z całej Polski. Okazją do spotkania było zebranie Konferencji Episkopatu Polski w „Solnym Mieście” w Wieliczce. W swoim wystąpieniu Przewodniczący Konferencji EP abp Józef Michalik powiedział:

„Starajcie się nie zmarnować tego czasu i spędzić go twórczo, żeby coś ważnego zaistniało w waszym życiu. (…) Życzę wam, żebyście mogli okazać innym dobre serce, bo wakacje, to bardzo dobry czas ku temu”.

POSŁUCHAJ – abp Józef Michalik do dzieci i młodzieży

POSŁUCHAJ – relacja ze spotkania

Po tych słowach nastąpiła modlitwa i błogosławieństwo wszystkich biskupów na czas wakacji.

ZOBACZ – foto KEP

OGLĄDAJ – Episkopat obraduje w Wieliczce – relacja TVP KRAKÓW

 

 

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES
SAMSUNG CAMERA PICTURES