Mikołajkowa podróż do Ghany

DSCN9397

To, że Wolontariat Młodych lubi podróżować, wiadomo nie od dziś. Ale takiej podróży, w czasie której byłby na dwóch kontynentach jednocześnie, nie odbył jeszcze nigdy. Dziś właśnie wypełniony został prezent od Św. Mikołaja i wolontariusze spotkali się na uroczystej kolacji z okazji Światowego Dnia Wolontariusza. Kolacja miała miejsce w restauracji Azja, ale gość, który uświetnił spotkanie, wprowadził nas w klimaty mocno afrykańskie. Mowa o Pani Kasi Polczyńskiej, uczestniczce Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego, która przyjęła nasze zaproszenie i przyjechała do Woli Batorskiej, aby podzielić się swoimi doświadczeniami i poopowiadać o misjach, które odbyła w Ghanie. Tak więc Azję wypełniły afrykańskie rytmy i podczas smakowitej kolacji mogliśmy poznać nieco charakter i warunki życia codziennego tego odległego kraju. Na zakończenie nie zabrakło oczywiście pamiątkowego zdjęcia.

A już pojutrze wracamy do pracy – spotkanie wolontariatu jak zawsze w trzeci piątek miesiąca.

ZDJĘCIA>>>.