Idziemy pod prąd!

„MIEJCIE ODWAGĘ IŚĆ POD PRĄD”

Pod tym hasłem, którego autorem jest papież Franciszek, spotkali się w Kalwarii wolontariusze ŚDM z całej Polski. Nie zabrakło i delegacji z naszej parafii: 6 osób z Parafialnego Komitetu oraz 2 osoby z Wolontariatu Młodych.

Wszystko zaczęło się od Drogi Krzyżowej, przez późniejszą konferencję, która wprowadziła w czas Eucharystii pod przewodnictwem bp Damiana Muskusa, głównego koordynatora ŚDM Kraków 2016. W kazaniu mówił: Wolontariat powinien być pasją życia, przenikać codzienność. Wolontariat to również świadectwo wiary. Macie być dla swojego otoczenia znakiem miłości Boga, tej miłości, której sami doświadczanie i którą chcecie się dzielić z innymi.

Po Mszy św. i ciepłym posiłku rozpoczął się cykl szkoleń, które przyniosły nowe doświadczeniu i budujących myśli.

Bogu dzięki za ten czas!

FOTO – GOŚĆ.PL>>>.

„Wieliczka wpadła na Wolę Batorską” 🙂kalwaria