Czy Mikołaj się nie pomylił?

Wydawać by się mogło, że jeżeli św. Mikołaj przychodzi w asyście Młodych Wolontariuszy Światowych Dni Młodzieży z naszej parafii, z flagą ŚDM, to chyba pomylił czas – przecież święto młodych jest w lipcu.
Wiemy jednak, że Mikołaj wie co robi. Jeśli przyszedł akurat dzisiaj, to po to, aby przypomnieć o tym, jak ważne jest obdarowywanie innych. Zachęca nas tym samym, żeby go naśladować – nie raz w roku, ale codziennie. To szczególnie ważne dla nas w rozpoczynającym się we wtorek Jubileuszowym Roku Miłosierdzia.

A co mają do tego Światowe Dni Młodzieży?
To, że do lipca pozostało już tylko 233 dni. Pracy przed nami bardzo dużo, żeby godnie przyjąć pielgrzymów ze świata w Woli Batorskiej. Otwierajmy więc nasze domy i dobre serca na ich przyjęcie. Angażujmy się w prace Parafialnego Komitetu ŚDM, bo mają na głowie naprawdę bardzo wiele.

Mówimy więc św. Mikołajowi: DZIĘKUJEMY za radosną wizytę i do zobaczenia za rok i każdego dnia!

GALERIA ZDJĘĆ>>>.

IMG_0132