WOLONTARIAT MŁODYCH – spotkanie 3

nagłówek na fb

Nasze pierwsze powakacyjne spotkanie było bardzo pracowite. Najpierw przywitaliśmy nowe osoby – życzymy im wytrwałości. Mamy nadzieję, że będziemy się cały czas powiększać, ponieważ ŚDM coraz bliżej, a pracy coraz więcej.

Po ogłoszeniach bieżących wzięliśmy się ostro do pracy – czyli do przygotowania ruloników z państwami Afrykańskimi, za które nasza parafia będzie się modlić podczas niedzieli ŚDM w naszej parafii – już 4 października.

O naszej pracowitości świadczy fakt, że przed wakacjami ta sama praca zajęła nam 4 godziny, a teraz zaledwie półtorej. Wolontariat się rozkręca i nabiera nowego tempa i ochoty do działania.

I jeszcze jedno – w czasie Mszy św., na której wolontariusz fantastycznie śpiewali i obstawiali różne rzeczy – został wyróżniony Wolontariusz Sezonu Lato 2015 – czyli taka osoba z naszego Wolontariatu, która od maja do końca sierpnia przepracowała najwięcej godzin. Stawka była bardzo wyrównana, ale najlepszą okazała się Klaudia Sudak, której gratulujemy i dziękujemy za zaangażowanie. Jako podziękowanie Klaudia otrzymała bon do Studia Urody w Woli Batorskiej. Klasyfikacja przedstawia się następująco:

WOLONTARIUSZ SEZONU-LATO 2015:
1. Klaudia Sudak – 12 godzin
2. Natalia Hyrc i Monika Mirek – po 11,5 godziny
3. Zuzanna Wilk – 11 godzin

Już w grudniu podsumowanie Wolontariusza Sezonu – Jesień 2015 – czyli najbardziej zapracowanego Wolontariusza we wrześniu, październiku i listopadzie.

GALERIA ZDJĘĆ>>>.

plakat-reklama2

 

REGULAMIN WOLONTARIATU>>>.