Uroczystość Bożego Ciała

„Wszystkie dobre uczynki razem wzięte nie są warte jednej Mszy Świętej,
bo tamte są dziełami ludzkimi, a Msza jest dziełem Bożym.”

(św. Jan Maria Vianney)

Wszystko wskazywało na to, że procesji albo nie będzie, a jeśli tak, to odbędzie się w deszczu. Pan Bóg jednak pobłogosławił pogodą, deszczem oczyścił nie tylko Wolę Batorską, ale i nasze intencje, z którymi przyszliśmy do kościoła w ten dzień. Prawie 2,5 km trasa tegorocznej procesji przeszła wychwalając pieśnią Boga w tajemnicy Eucharystii, dając świadectwo swojej wiary i miłości.

Podziękowania:
Serdeczne Bóg zapłać OSP i rodzinom P. Stankiewicz, P. Zych i P. Mleko czyli tym, którzy pozwolili, aby  w obrębie ich posesji stanął ołtarz w czasie procesji Bożego Ciała. Bóg zapłać wszystkim, którzy pomagali przy budowie ołtarzy, tym, którzy swoim darem upiększali te ołtarze a po procesji ołtarz w kościele. Jeszcze raz serdeczne „Bóg zapłać” kierujemy do OSP, do asyst i do dzieci – za obecność i za upiększenie procesji.

IMG_8167 IMG_8171 IMG_8196 IMG_8203 IMG_8208 IMG_8219 IMG_8226 IMG_8244 IMG_8261