Trzeci Piątek miesiąca

trzecie piatki miesiąca 2016_6D

Zapraszamy na nasze kolejne spotkanie przed Panem na modlitwie w intencji Światowych Dni Młodzieży. Razem z nowym rokiem kalendarzowym, rozpoczęliśmy nasze bezpośrednie przygotowanie do ŚDM w lipcu 2016.

Papież Franciszek w Orędziu na Światowy Dzień Młodzieży w Krakowie zaproponował, abyśmy przygotowując się do lipcowego święta, „przez pierwszych siedem miesięcy 2016 roku, wybierali co miesiąc jeden uczynek miłosierny względem ciała i jeden względem duszy i realizowali je.” Idąc za tymi słowami Papieża, chcemy Wszystkich zaprosić na wieczór modlitwy w duchu kolejnych uczynków miłosiernych.

Nasze spotkanie rozpoczniemy wspólna Eucharystią z rozważaniem kolejnych uczynków miłosiernych. Na zakończenie odmówmy Koronkę do Bożego Miłosierdzia i oficjalną modlitwę ŚDM.

Szczególnie na to spotkanie zapraszamy gospodarzy, którzy zadeklarowali chęć przyjęcia pielgrzymów pod swój dach. Po mszy św odbędzie się szkolenie dla nich z zakresu bezpieczeństwa i spraw organizacyjnych.

Serdecznie zapraszamy!

Trzeci piątek miesiąca, 17 czerwca, o godz. 18:00

Serdecznie zapraszamy!!!

 

trzecie piatki miesiąca 2016_6Zrzut ekranu 2016-06-11 o 23.11.49