SZTAFETA MODLITWY w intencji ŚDM

Wola Batorska 1

W pierwszą niedzielę Adwentu 2014 ruszyła w Krakowie Sztafeta Modlitwy w intencji Światowych Dni Młodzieży w Krakowie w 2016r.

Każdego dnia modli się inna parafia naszej Archidiecezji.

25 marca, w dzień Świętości Życia, sztafeta dotarła do Woli Batorskiej. Na ten dzień młodzież przygotowała wyjątkową dekorację – logo Światowych Dni Młodzieży z żywych kwiatów!

Najważniejszym punktem tego dnia była wieczorna Msza św. o godz. 18.00 oraz adoracja do godz. 20.00. W czasie adoracji rozważaliśmy Mękę Pana Jezusa przez słowa Ewangelii, rozważania, śpiewu kanonów Taize oraz ciszę, która pomogła wejść w przestrzeń modlitwy adoracji. Każdy włączył się w tę modlitwę umieszczając przed Najświętszym Sakramentem zapaloną świecę – znak miłości do Jezusa, którego chcemy zabrać do codziennego życia.

Po zakończeniu adoracji Ks. Proboszcz Kazimierz Budek odebrał lampion od naszego ks. Proboszcza, tym samym w sposób symboliczny parafia św. Józefa Robotnika w Kłaju przejęła modlitewna sztafetę.

GALERIA ZDJĘĆ >>>.