Szkolenie ŚDM

30 kwietnia w Niepołomicach w domu św. Karola odbyło się szkolenie dla Przewodniczących Parafialnych Komitetów Organizacyjnych ŚDM Kraków 2016.

Na spotkaniu obecni byli:
Pan Andrzej Bac – odpowiedzialny za sekcję logistyczną przy Biurze Organizacyjnym ŚDM Kraków 2016
Pan Wojciech Badura – jeden z koordynatorów tej sekcji
Lider dekanatu niepołomickiego oraz przewodniczący Komitetów Parafialnych dekanatu Niepołomickiego.

Treścią szkolenia było przedstawienie najważniejszych informacji o organizacji ŚDM w Krakowie oraz przekazanie zadań jakie spoczywają na barkach Przewodniczących Komitetów Parafialnych. Było wiele pytań i sugestii zarówno ze strony prowadzących szkolenie jak i uczestników spotkania. Była również okazja do wymiany pomysłów i działalności w poszczególnych parafiach.

W trakcie spotkania Przewodniczący Komitetów Parafialnych otrzymali Dekret ks. Biskupa Damiana Muskusa powołujący ich na to stanowisko.
Taki dekret otrzymała też Przewodnicząca naszego Komitetu Parafialnego Karolina Marzec.
Życzymy jej wytrwałości i zapału do pracy.

dekret - przewodnicząca2