STOP masakrze Chrześcijan

Holokaust chrześcijan w krajach muzułmańskich trwa. Wyznawcy Chrystusa są zmuszania do przejścia na islam, a jeśli odmawiają wypędzani z domów i mordowani. Trzeba powiedzieć dość.

Milczenie, obojętność wobec tej masakry nie jest postawą chrześcijanina. Trzeba powiedzieć „stop”, zamanifestować swój sprzeciw wobec Holokaustu chrześcijan. I dlatego warto przyłączyć się do akcji „Stop Christian Massacre now”, która organizowana jest na całym świecie. W Warszawie rozpoczęła się 23 sierpnia br. w Parku Żeromskiego na Żoliborzu. Organizatorem jest reżyser filmowy Michał Kondrat, a współorganizatorami: Ania Golędzinowska i Maciej Syka.

Swój udział zapowiedzieli już: Małgorzata Buczkowska, Ksawery Szlenkier, Mariusz Czajka, Michał Chorosiński, Grzegorz Kowalczyk. Nie bądź obojętny. Dołącz się i Ty.

za: diecezja.pl

OGLĄDNIJ KONIECZNIE!