Solne Uwielbienie 2018

DSCN3461

Tradycją stały się w naszym kraju koncerty uwielbieniowe w uroczystość Bożego Ciała. Największy taki koncert w Małopolsce odbywa się już od 5 lat w Wieliczce. I tym razem w Solnym Uwielbieniu uczestniczyła reprezentacja naszej parafii.

Koncert rozpoczął się o godz. 18.00 na arenie lekkoatletycznej w Wieliczce wprowadzeniem kopii symboli Światowych Dni Młodzieży. Gromadził całe rodziny, grupy parafialne i wiele wspaniałych gości. Uwielbienie poprowadził jak co roku chór Solnego Uwielbienia w dobrze nam znanym składzie oraz zjawiskowa gwiazda Halinka Mlynkova. Nie zabrakło oczywiście pomysłodawcy i prowadzącego o. Mariusza Tabora. Piękny wieczór zakończył się Adoracją Najświętszego Sakramentu o zmroku i odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego.

Już niemal tradycją stało się również to, że Wola Batorska ma swój wkład w organizację wydarzenia. W tym roku reprezentantki Wolontariatu Młodych brały udział w modlitwie uwielbienia flagami. Wszystkim organizatorom gratulujemy 5. jubileuszu Solnego Uwielbienia, życzymy wytrwałości na dalsze lata i dziękujemy za piękne chwile.

GALERIA ZDJĘĆ.