I Czwartek – Godzina święta

„Nikt nie rodzi się księdzem”. Zapraszamy do modlitwy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. By nie zabrakło świętych szafarzy Bożych tajemnic. Każdy ksiądz, Ojciec, brat o siostra zakonna to owoc modlitwy Kościoła. Każdy kapłan pochodzi z ludzi i dla ludzi jest ustanowiony. Prośmy o wierność Jezusowi i wytrwałość w powołaniu dla kapłanów, których znamy. Zachęcamy także do modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne z naszej wspólnoty parafialnej. Modlitwą obejmijmy także sprawę powołań do grona ministrantów i scholki dziewcząt, w których jak ufamy rodzą się nowe powołania do służby Bogu w Jego Kościele.

"Nikt nie rodzi się księdzem". Zapraszamy do modlitwy w intencji powołań kapłańskich i zakonnych. By nie zabrakło świętych szafarzy Bożych tajemnic. Każdy ksiądz, Ojciec, brat o siostra zakonna to owoc modlitwy Kościoła.