Gospodarze ŚDM na wspólnej modlitwie!

Nie trzeba już nikogo przekonywać, że Światowe Dni Młodzieży w Krakowie to wielkie wydarzenie. Nasza parafia już od ponad roku mocno się do nich przygotowuje. Dzisiaj, w trzeci piatek, na comiesięcznej modlitwie w intencji ŚDM spotkali nasi młodzi Wolontariusze, przedstawiciele Parafialnego Komitetu Organizacyjnego oraz gospodarze, którzy zadeklarowali pobyt u siebie młodych pielgrzymów z zagranicy.

Znakiem łączącym naszą modlitwę z ŚDM, byli aktywnie uczestniczący w liturgii wolontariusze, odmówiona oficjalna modlitwa spotkania młodych w Krakowie w 2016 roku oraz ornat z ŚDM 2013 w Rio de Janeiro, w Brazylii.

Na zakończenie wspólnej modlitwy każdy z gospodarzy otrzymał pierwszą część naszego Parafialnego Słownika Polsko-Angielskiego, aby już szlifować swój angielski oraz tekst Hymnu ŚDM, aby rozwijać swoje umiejętności wokalne.

Dziękujemy za wspólną modlitwę i zawsze zapraszamy w każdy trzeci piątek miesiąca na godz. 18.00.

1234