Dobra Nowina na Wielki Post

16930581_1430507046969042_1057609137_o
Co zrobić, żeby przeżyć Wielki Post inaczej niż do tej pory? Można robić wspaniałe postanowienia – warto! Można skorzystać ze Zdrapki Wielkopostnej – warto! Można tez każdego dnia inspirować się Bożym Słowem – i w tym również chcemy wam pomóc.

Każdego dnia Wielkiego Postu, zaczynając od Środy Popielcowej, będziemy umieszczać na naszej Facebookowej stronie oraz na naszym profilu na Instagramie, jedno zdanie z Ewangelii dnia. Wszystko po to, aby Boże Słowo inspirowało nas do wytrwania w dobrych postanowieniach, a przede wszystkim pomogło nam w prawdziwym nawróceniu i dobrym przygotowaniu do Wielkanocy.

Oczywiście zachęcamy do udostępniania tych słów na swoich profilach.

Zapraszamy na naszą stronę na Facebooku

fab

oraz na Instagramie

insta