BOŻE CIAŁO A.D. 2023

   W czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała ( Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa), Msze Św. będą o godzinie 8.00, 10.00 i 16.30.  Po Mszy Św. o godz. 10.00 wyruszy procesja do 4 ołtarzy. Pójdziemy znaną trasą. Zapraszamy asysty, dzieci sypiące kwiaty, chłopców dzwoniących na dzwonkach, dzieci pierwszokomunijne zapraszamy w strojach. Naszą OSP prosimy o zabezpieczenie procesji.

   Zwracamy się do parafian o przygotowanie ołtarzy.

Pierwszy obok Państwa Stankiewicz i Maślaniec,  prosimy aby przygotowali mieszkańcy Pagórków i Kolanowa

Drugi obok Państwa Zych – mieszkańcy Rejonu Tarnówki i Wychylówki

Trzeci obok Państwa Mleko – mieszkańcy  Zamogilic i Dąbrowki

O czwarty ołtarz tradycyjnie prosimy OSP.

   Prosimy wyróżnione rejony o rzeczywiste zaangażowanie. Pięknym zwyczajem jest także przyozdobienie domów na trasie procesji.

Po procesji wspólnie z Panem Prezesem OSP zapraszamy na grilla obok OSP.