7 Niedziela Zwykła 23.02. 2020 r.

W Środę Popielcową rozpoczynamy Wielki Post. W Poniedziałek i Wtorek zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.00 potem zapraszamy na Mszę św.

W Środę Popielcową Msze św. z obrzędem posypania głów popiołem będą o godz. 07.00; 09.00; 16.30; 18.00. Taca przeznaczona będzie na cele charytatywne w parafii.

W Wielkim Poście Droga krzyżowa będzie każdy piątek wielkiego postu o godz. 17.30 dla wszystkich – szczególnie zapraszamy dzieci i młodzież szkoły podstawowej; oraz o godz. 19.00, na którą zapraszamy szczególnie młodzież starszą, studiującą oraz osoby pracujące. Na nabożeństwo Gorzkich Żali zapraszamy w każdą niedzielę wielkiego postu o godz. 15.30.

W najbliższy piątek w całym Kościele w Polsce modlimy się w duchu pokuty za wykorzystywanie seksualne nieletnich. Zapraszamy na Drogę krzyżową wynagradzającą za ten grzech Kościoła.

„Bóg zapłać” mieszkańcom BORKU REJON 1 za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i za ofiarę na Mszę Św. i na ogrzewanie. Prosimy aby za tydzień o kościół zatroszczyli się mieszkańcy rejonu BOREK REJON 2.

SPOTKANIA GRUP PARAFIALNYCH

• Wolontariat – Wtorek godz. 18.30
  • Schola – Anioły – Czwartek godz. 17.30, Piątek godz. 17.00
  • Służba Liturgiczna Ołtarza – piątek po drodze krzyżowej.