NA 4 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ  29.01.2023 R.

W tym tygodniu w liturgii we wtorek przypada wspomnienie Św. Jana Bosko.

W czwartek przypada święto Ofiarowania Pańskiego, zapraszamy na Msze Św. o godzinie 7.00,  9.00 i 18.00. w czasie każdej Mszy Św. odbędzie się obrzęd poświęcenie świec – gromnic. Ten dzień w Kościele obchodzony jest jako XXVII (27) Dzień Życia Konsekrowanego, składka z tacy przeznaczona jest na zakony kontemplacyjne. Z racji pierwszego czwartku od godziny 17.00 do 18.00 będzie adoracja – „Godzina Święta”.

W pierwszy piątek możliwość spowiedzi będzie przed Mszą Św. o godz. 7.00 i popołudniu od godziny 17.15. Można także zgłaszać chorych, których odwiedzimy po godzinie 8.10.

W pierwszą sobotę na godzinę 6.45 zapraszamy Róże Żywego Różańca i czcicieli Matki Bożej z Fatimy. Po Mszy Św. będzie  „Różaniec” i adoracja.

Zakończyła się kolęda – wizyta duszpasterska, chcemy wyrazić wielką wdzięczność wszystkim parafianom za niezwykle życzliwe przyjęcie kolędy i za każde okazane dobro…Bóg zapłać.

Dziękujemy mieszkańcom Ruskiego Rejon 2 za przygotowanie Kościoła na dzisiejszą niedzielę i za ofiarę, prosimy aby w sobotę o kościół zatroszczyli się mieszkańcy Kępy Koźlicy i Więcierzowa.