NA 2 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU   28.02.21

Zapraszamy na Gorzkie Żale dzisiaj o godzinie 15.30, pamiętajmy jednak że jest to czas pandemii i liczba osób w kościele jest ograniczona, można także w domu przeżywać nabożeństwo. Droga krzyżowa jest w piątek o godzinie 17.30, na którą zachęcamy szczególnie dzieci oraz o godzinie 19.00.

Dzisiaj przypada Dzień Modlitwy, Postu i Solidarności z Misjonarzami. Puszka na kościele  jest „na wsparcie projektów misyjnych”  Dzieła Pomocy „ Ad Gentes”.

W pierwszy czwartek zapraszamy na adorację od godziny 18.00 do 19.00.  W pierwszy piątek Msze Św. będą o godz. 7.00 i o 18.00, przed Mszami Św. będzie okazja do sakramentu pokuty. W pierwszą sobotę na godz. 6.45 zapraszamy Róże Żywego Różańca i czcicieli Matki Bożej z Fatimy, po Mszy Św. będzie adoracja i Różaniec.

Z kancelarii parafialne w czasie pandemii korzystajmy tylko po telefonicznym uprzedzeniu.

Bardzo dziękujemy mieszkańcom PAGÓRKÓW REJON 1 za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i za ofiarę. Prosimy aby za tydzień o kościół zatroszczyli się mieszkańcy PAGÓRKÓW  REJON 2.

Nasza parafia włącza się do zbiórki dla rodzin niepełnosprawnych dzieci i dorosłych z terenu gminy Niepołomice. Szczegóły są na plakacie w gablotce. Dary można składać od 1 do 21 marca tradycyjnie przy bocznym ołtarzu.