24 Niedziela Zwykła – 15.09.2019r. Zemanta Related Posts Thumbnail

• W tym tygodniu w środę przypada święto Św. Stanisława Kostki, który jest patronem Polski oraz dzieci i młodzieży.
  • W piątek (20.09) czcicieli Bożego Miłosierdzia zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 i na Koronkę do Bożego Miłosierdzia
  • Trzeci piątek miesiąca jest, także okazją do uroczystego rozpoczęcia roku katechetycznego i formacyjnego dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 18.00 Służbę Liturgiczną Ołtarza, Scholę – Aniołów, Wolontariat oraz kandydatów do Bierzmowania – uczniów SP klasy VI, VII, VIII.
  • Bóg zapłać Wsi Rejon 2 za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i za ofiarę.
  • Bóg zapłać młodej parze za wystrój kościoła
  • Prosimy, aby za tydzień o nasz kościół zatroszczyli się mieszkańcy Wychylówki i Tarnówki Rejon .