OGŁOSZENIA PARAFIALNE NA I NIEDZIEĘ ADWENTU  29.11.2020 R.

Rozpoczynamy Adwent – „czas pobożnego i radosnego oczekiwania na przyjście Chrystusa”. Ze względu na ograniczoną ilość osób w kościele (21) roraty w tym roku będą rano o godzinie 7.00 i wieczorem o godzinie 18.00. w sobotę tylko rano ponieważ wieczorna Msza Św. jest z liturgii niedzieli. …

Przez cały adwent od poniedziałku do soboty, od godziny 17.00 do 18.00 będzie adoracja Najświętszego Sakramentu. W niedziele od 15.30 do 16.30.

W tym czasie będzie możliwość korzystania z sakramentu pokuty.

Ze  względu na pandemię nie będzie zbiorowej spowiedzi adwentowej, codziennie każdy może dogodnie i bezpiecznie skorzystać z posługi kapłana.

W pierwszy piątek zapraszamy w sposób szczególny do spowiedzi rano i wieczorem.

W pierwszy czwartek adorację przeżywamy jako „ Godzinę Świętą”.

W pierwszą sobotę na Roraty zapraszamy Róże Żywego Różańca i czcicieli MB z Fatimy.

PROSIMY ABY ZACHOWAĆ ODLEGŁOŚĆ 1,5 METRA OD SĄSIADA, NALEŻY MIEĆ NAŁOŻONĄ  MASKĘ ZAKRYWAJĄCĄ USTA I NOS. Seniorów prosimy o pozostanie w domach, istnieje wiele transmisji Mszy Świętych przez TV czy radio, także internetowy przekaz z naszej świątyni. Zadbajmy o swoje bezpieczeństwo i nie narażajmy siebie i rodziny.

Bóg zapłać mieszkańcom Ruskiego Rejon 2  za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i za ofiarę. Dziękujemy kwiaciarni Róża – Państwu Kapała za piękny wieniec adwentowy, Panu Januszowi Siwkowi za pomoc w podwieszeniu wieńca.  Prosimy aby za tydzień o kościół zatroszczyli się mieszkańcy KĘPY, KOŹLICY i WIĘCIERZOWA.