OGŁOSZENIA NA 4 NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ 8.05.2022

Dzisiaj w Krakowie uroczystości ku czci Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika. Łączymy  się na modlitwie z pielgrzymami, uczestnikami procesji na Skałkę.

W naszej parafii dzień Pierwszej Komunii Świętej.  29 dzieci przystąpi o godzinie 13.00 do sakramentu Eucharystii. Od poniedziałku dzieci będą miały „Biały Tydzień”, wraz z rodzinami zapraszamy je na Nabożeństwo Majowe i Mszę Świętą. Rodzicom dziękujemy za współpracę z Księdzem Piotrem w przygotowaniu dzieci do Pierwszej Komunii, za porządek w kościele i obejściu wokół kościoła, za piękne kwiaty i dar ołtarza.

Za tydzień w niedzielę na Mszy Św. o godzinie 11.30 będzie Rocznica Pierwszej Komunii dla dzieci z klasy 4. Próba dla dzieci będzie w sobotę o godzinie 9.00.  W piątek od godz.17.15 będzie możliwość spowiedzi dla dzieci i rodzin. Rodziców prosimy o przygotowanie kościoła na Rocznicę.

W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godzinie 16.30 będzie spotkanie z rodzicami dzieci z klas 8 przygotowujących się do sakramentu BIERZMOWANIA.

W miesiącu maju zapraszamy na Nabożeństwa Majowe w niedziele o godzinie 16.00 i w tygodniu o godzinie 17.30., po nabożeństwie jest wieczorna Msza Św.  Zadbajmy o przydrożne kapliczki – jest to piękny zwyczaj, dziękujemy też parafianom, którzy pielęgnują tradycję śpiewu litanii przy kapliczkach.

W naszej Archidiecezji trwa peregrynacja Ikony Świętej Rodziny. Jutro o godzinie 16.30 obraz przyjedzie do Zabierzowa. O godz. 17.00 będzie Msza Św. Nasza parafia jest zaproszona na tę uroczystość, program w gablotce przed kościołem…

Wyjątkowo jutro kancelaria nie będzie czynna. W ważnej sprawie można umówić się telefonicznie.

PIELGRZYMKA!!!

PROSIMY O UZUPEŁNIENIE ZALICZLICZKI ORAZ KARTY UCZESTNIKA OSTATECZNIE DO 15.05

Szczegóły w linku poniżej: