28 Niedziela Zwykła – 13.10.2019r.

• Dzisiaj przeżywamy „Dzień Papieski” dziękując za dar św. Jana Pawła II. Mamy okazję wesprzeć Jego Żywy Pomnik – Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  • Pamiętajmy o modlitwie różańcowej, która trwa przez cały październik.
  • 16 X przypada rocznica wyboru JPII na papieża – zapraszamy szczególnie na Nabożeństwo Różańcowe w tym dniu.
  • W piątek 18 X przypada liturgiczne święto św. Łukasza Ewangelisty – patrona Służby Zdrowia.
    • Bóg zapłać mieszkańcom Zamogilic Rejon 2  za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i za ofiarę.
  • Prosimy, aby za tydzień o nasz kościół zatroszczyli się mieszkańcy Borku Rejon 1.
  • 18 X – przypada III Piątek miesiąca na Mszę św. o godz. 18.00 zapraszamy czcicieli Bożego Miłosierdzia.
  • Także w III piątek miesiąca na różaniec, Mszę św. i spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z klasy 6 – 7 – 8 SP w ramach comiesięcznej katechezy.
  • 4 tydzień października (od 21 do 27 X) przeżywamy jako tydzień misyjny. Podczas nabożeństwa różańcowego i Mszy św. wieczornej  zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji misji i misjonarzy. 26 X odbędzie się różaniec Misyjny. Na godz. 17.00 zapraszamy Grupy parafialne i młodzież przygotowującą się do bierzmowania na spotkanie z siostrą misjonarką, potem wspólna modlitwa różańcowa w intencji misji.
  • Wycieczka dla grup parafialnych z przyczyn organizacyjnych zostaje przeniesiona z 19 X na 9 XI. Informacje u ks. Piotra.
  • Ogłaszamy Różańcowy konkurs dla dzieci na najpiękniejszy ręcznie robiony Różaniec. Własnoręcznie wykonane różańce prosimy przynosić w Niedzielę 27 X. Rozstrzygnięcie konkursu i rozdanie nagród w czwartek 31 X po nabożeństwie różańcowym.