27 Niedziela Zwykła – 06.10.2019r.

• Dzisiaj Msze św. zakończy adoracja Najśw. Sakramentu
  • Popołudniu o godz. 16.00 będzie procesja różańcowa. Serdecznie zapraszamy.
  • Po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie z rodzicami dzieci klas III SP
  • W Liturgii jutro przypada wspomnienie MB Różańcowej, w środę bł. Wincentego Kadłubka.
  • W przyszłą niedzielę przypada XIX Dzień Papieski. Hasło tego dnia to słowa: “Wstańcie Chodźmy”. W tym dniu ofiarą do puszki będziemy wspierać Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, która pomaga młodym z ubogich lub wielodzietnych rodzin w rozwoju ich zdolności i talentów.
  • Wraz z Różą Sursum Corda zapraszamy na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę, zapisy przyjmujemy w zakrystii po Mszy św. lub w kancelarii. (Płatność w autokarze)
  • Bóg zapłać mieszkańcom Dąbrówki i Zamogilic Rejon 1  za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i za ofiarę.
  • Prosimy, aby za tydzień o nasz kościół zatroszczyli się mieszkańcy Zamogilic Rejon 2.
  • Ks. Piotr organizuje wyjazd integracyjny dla grup parafialnych i wszystkich, którzy chcą dołączyć do ich grona. Zapisy na wyjazd do niedzieli 13.10 w zakrystii. Termin: Sobota – 19.10 koszt ok. 30 zł
  • Spotkania grup parafialnych w tym tygodniu
  • Schola – Aniołowie: Wtorek lub Czwartek o godz. 17.00; Niedziela przed Mszą św. o godz. 11.00.
  • Wolontariat: Czwartek o godz. 18.30
  • Parafialny Komitet Organizacyjny – Piątek – godz. 19.00