26 Niedziela Zwykła – 29.09.2019r.

• Od wtorku – przez cały październik zapraszamy na modlitwę różańcową. Nabożeństwo Różańcowe: w tygodniu będzie o godz. 17.30, po nim Msza św; w niedzielę przed wieczorną Mszą św. o godz. 16.00.
  • W przyszłą Niedzielę o godz. 16.00 będzie procesja różańcowa. Róże Żywego Różańca tradycyjnie prosimy o przygotowanie ołtarzy.
  • w Liturgii we wtorek przypada wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w piątek św. Franciszka z Asyżu, w sobotę św. Faustyny Kowalskiej.
  • W I Czwartek zapraszamy na adorację od godz. 17.00, którą zakończy Różaniec
  • W I Piątek możliwość spowiedzi św. przed poranną Mszą św.i popołudniu o godz. 17.00
  • W I Sobotę na Mszę św. o godz. 06.45 zapraszamy Róże Żywego Różańca i Czcicieli Matki Bożej Fatimskiej
  • Bóg zapłać mieszkańcom Tarnówki Rejon 2 za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i za ofiarę.
  • Prosimy, aby za tydzień o nasz kościół zatroszczyli się mieszkańcy  Dąbrówki i Zamogilic Rejon 1.
  • W przyszłą niedzielę na procesję Różańcową zapraszamy dzieci klas III i ich rodziców; przed procesją będzie poświęcenie różańców dla rodziców a po Mszy św. spotkanie w kościele.
  • Róża Sursum Corda zaprasza na pielgrzymkę do Kalwarii Zebrzydowskiej w sobotę 12.10.2019r. Zapisy w zakrystii lub kancelarii u ks. Proboszcza.
  • Ks. Piotr organizuje wyjazd integracyjny dla grup parafialnych i wszystkich, którzy chcą dołączyć do ich grona. Zapisy na wyjazd do niedzieli 13.10 w zakrystii. Termin: Sobota – 19.10 koszt ok. 30 zł
  • Spotkania grup parafialnych w tym tygodniu
  • Schola – Aniołowie: Wtorek lub Czwartek o godz. 17.30; Niedziela przed Mszą św. o godz. 11.00.
  • Wolontariat: Czwartek o godz. 18.30