NA 2 NIEDZIELĘ WIELKIEGO POSTU 17.03.2019 R.

We wtorek przypada Uroczystość Św. Józefa Oblubieńca NMP.

25 marca w Uroczystość Zwiastowania NMP będziemy obchodzić Dzień Świętości Życia, w tym dniu wielu ludzi podejmuje modlitwę w intencji nienarodzonych jako Duchową Adopcję Dziecka Poczętego, zachęcamy do tej formy modlitwy, szczegóły podamy za tydzień.

„W najbliższą niedzielę, tj 24. marca będziemy gościć w naszej parafii wolontariuszy Salezjańskiego Wolontariatu Misyjnego – Młodzi Światu z Krakowa. Misjonarze podzielą się z nami świadectwem pracy na misjach. Po mszy świętej będzie możliwość nabycia materiałów misyjnych oraz złożenia ofiary, która zostanie przekazana na projekt Adopcji Miłości, gdzie celem jest wsparcie najuboższych dzieci, z krajów Trzeciego Świata, w ich edukacji. Więcej informacji na temat akcji, można przeczytać na stronie wolontariatu: www.swm.pl/dzialania/adopcja-milosci ”

Zachęcamy do udziału w nabożeństwach wielkopostnych; przypominamy że Gorzkie Żale są w niedziele o 15.30, a Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.30

Serdeczne „Bóg zapłać” mieszkańcom IGLOPOLA ( 2 osobom) za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę. Prosimy aby za tydzień o porządek zatroszczyli się mieszkańcy RUSKIEGO

REJOM 1.