NA 31 NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ 4.11.2018 R.

Bóg zapłać” za ofiarę złożoną z racji wypominków. W intencji zmarłych wypominanych w tak zwanych rocznych wypominkach modlimy się przed Mszami Św. o godzinie 8, 10, i 11.30 – w Wielkanoc, odpust parafialny i w niedziele w które przypadają jakieś uroczystości nie ma wypominków.

W niedzielę 11.11 przypada 100 rocznica niepodległości naszej Ojczyzny. Już w sobotę 10.11 zgodnie z naszą parafialną tradycją zapraszamy na coroczne uroczystości. O godzinie 18.00 będzie Msza Św. w intencji Ojczyzny a później dalsze uroczystości, szczegóły były czytane w zaproszeniu i są na plakacie w gablocie. Zapraszamy wszystkich parafian. W niedzielę o godzinie 16.00 będzie adoracja – czuwanie w intencji Ojczyzny.

Bóg zapłać mieszkańcom Kolanowa za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę i za ofiarę, Prosimy aby za tydzień o porządek zatroszczyli się mieszkańcy Iglopola.