12 NIEDZIELA ZWYKŁA 23.06.2019 R.

ODPUST PARAFIALNY KU CZCI MATKI BOŻEJ NIEUSTAJĄCEJ POMOCY

Dzisiaj przeżywamy odpust ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy Uroczystej; sumie o 11.30 przewodniczy Ks. Infułat Franciszek Kołacz. Łączymy ten dzień z 5 rocznicą konsekracji kościoła i z 80 rocznicą istnienia parafii. Bóg zapłać wszystkim którzy pomogli w przygotowaniu do dzisiejszych uroczystości, szczególnie młodzieży z Parafialnego Komitetu Organizacyjnego, Bóg zapłać Borkowi Rejon 2 za przygotowanie kościoła, Bóg zapłać Młodym Parom ze środy i z soboty za wspaniałe kwiaty.

Do czwartku trwa Oktawa Bożego Ciała, zapraszamy na Mszę św. i procesje o godzinie 18.00. W czwartek uroczyste zakończenie.

W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, z tej racji nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

W sobotę przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.

Prosimy aby w sobotę o porządek w kościele zatroszczyli się parafianie rejonu PRZYBOROWA.