III Niedziela Adwentu 17.12.17

Zachęcamy do udziału w Roratach w dni powszednie o godz. 6.50.

Jutro spowiedź parafialna z racji nadchodzących świąt – od godziny 8.30 do 12.00 z przerwą o godz. 10.00 i popołudniu od 14.30 do 18.00 z przerwą o godz. 16.00. Jutro kancelaria parafialna będzie czynna po spowiedzi ok. 18.00.

W środę od godz. 14.30 będą odwiedziny chorych – prosimy o zgłoszenia w zakrystii lub w kancelarii parafialnej.

W przyszłą niedzielę przypada Wigilia – w tym dniu nie będzie mszy św. o godz. 16.30.

Zachęcamy do dzielenia się z potrzebującymi z racji świąt. Żywność można składać w bocznej kaplicy lub w salce na plebanii, zbiórka trwa do 18 grudnia.

Wizyta duszpasterska – kolęda – rozpocznie się w środę 27 grudnia od rejonu Ruskiego.

Bóg zapłać” mieszkańcom BORKU REJON 1 za przygotowanie kościoła na dzisiejszą niedzielę oraz za ofiarę. Prosimy aby za tydzień o kościół zadbali mieszkańcy Borku Rejon 2, chodzi tylko o sprzątanie, ponieważ młodzież przygotuje świąteczny wystrój.

Serdeczne „Bóg zapłać” kwiaciarni Róża za piękny wieniec adwentowy ofiarowany do kościoła.