NA NIEDZIELĘ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 13.05.2018 R.

Łączymy się na modlitwie z wszystkimi, którzy czczą dzisiaj Świętego Stanisława Biskupa i Męczennika uczestnicząc w procesji z Wawelu na Skałkę.

W naszej parafii jest to dzień Pierwszej Komunii Świętej dla 43 dzieci. Polecamy Panu Bogu te dzieci prosząc dla nich i ich rodzin o wytrwałość w wierze i gorliwości. Od jutra dzieci będą przeżywały „ biały tydzień”. Zapraszamy je w strojach pierwszokomunijnych na Nabożeństwo Majowe o godz. 17.30 i na Mszę Św. zaraz po nabożeństwie. Rodzicom dzieci dziękujemy za zorganizowanie uroczystości, za prace w kościele i wokół kościoła, za dekoracje, kwiaty i „dar ołtarza”.

W przyszłą niedzielę przypada rocznica pierwszej Komunii Św. na mszy o godz. 11.30. Dzieci z klasy czwartej zapraszamy na próbę w czwartek o godz. 16.00. Po próbie będzie spowiedź dla dzieci i rodziny. Rodziców prosimy o przygotowanie kościoła na rocznicę.

W piątek o godz. 18.30 będzie próba przed bierzmowaniem dla klasy III i II gimnazjum, obecność bezwzględnie konieczna.

Klasę siódmą ze Szk. Podst. zapraszamy na Nabożeństwo w czwartek i spotkanie po Mszy Św.