foska

Od wielu lat w naszej parafii działa Oaza. Jej członkami są obecnie uczniowie gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalnej oraz studenci. Naszym opiekunem od 2011 r. jest ks. Marcin Rozmus.

Na cotygodniowych spotkaniach możemy nie tylko miło spędzać ze sobą czas, ale także uczymy się śpiewu na chwałę Bożą i bierzemy udział w różnych wydarzeniach związanych z Ruchem Światło-Życie. Staramy się jak najmocniej angażować w życie naszej parafii prowadząc nabożeństwa, adoracje, organizując jasełka, aktywnie uczestnicząc w wielu uroczystościach.

Szczególnie ważna jest dla nas jednak niedzielna Msza Św. o godz. 10.00, kiedy to swoim śpiewem możemy wspólnie z parafianami chwalić Pana Boga.

Każdego roku mamy możliwość wykazać się pomysłowością i kreatywnością budując w naszym kościele Szopkę Bożonarodzeniową oraz Grób Pański i Ciemnicę.

Od kilku lat staramy się także angażować w popularną akcję charytatywną Szlachetna Paczka.

Poza tym znajdujemy czas na wspólny odpoczynek. Kilka razy w roku mamy możliwość pobytu na kilkudniowych wyjazdach całej służby liturgicznej, kiedy to możemy razem modlić się, bawić i dzielić ze sobą radością.

Młodzież z naszej parafii gorąco zachęcamy do przyłączenia się do wspólnoty Oazowej!

Każdego chętnego bardzo serdecznie zapraszamy:
na spotkania w każdy piątek o godz. 18.00
na niedzielną Mszę Świętą o godz. 10.00.

Linki:

Nasza grupa na Facebooku