Kalwaryjska Noc Uwielbienia

Noc z 19 na 20 kwietnia 2013 stała się czasem Kalwaryjskiego Uwielbienia. Młodzież z naszej parafii włączyła się w tę modlitwę młodych Archidiecezji Krakowskiej w Sanktuarium Matki Bożej w Kalwarii Zebrzydowskiej.

Po oficjalnym rozpoczęciu o godz. 20.00, wysłuchaliśmy konferencji ks. Wojciecha Węgrzyniaka „Wiem, komu zawierzyłem”.
Na jej zakończenie odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski i rozpoczęliśmy przygotowanie do Eucharystii, której przewodniczył ks. bp Jan Szkodoń.

Po przerwie o godz. 0.30 wyznaliśmy uroczyście swoją wiarę i udaliśmy się na dróżki, aby przejść „Drogą wiary”, której stacje wyznaczało 7 sakramentów świętych.

Potem był czas adoracji Pana Jezusa, a na zakończenie koncert zespołu „LOVE STORY”.