Grudniowy Wolontariat

Jaki powinien być idealny Wolontariusz?
Ile tych cech jest już w nas, a czego nam jeszcze brakuje?

Na te i inne pytania można było znaleźć odpowiedzieć na dzisiejszym spotkaniu Wolontariatu. Gośćmi spotkania byli przedstawiciele „ŚDM Wieliczka”.

Podzielili się swoim doświadczeniem, przedstawili akcje i wydarzenia, które zorganizowali w swoim mieście oraz podpowiedzieli, co takiego powinno być w nas, żeby i nam takie rzeczy się udawały.

Na koniec podzieliliśmy się z naszymi gośćmi naszymi ŚDM-owymi gadżetami „hand made”. My też zostaliśmy obdarowani oryginalnymi przypinkami Wolontariatu w Wieliczce.

P.S.
Pod koniec Mszy św. zostali wyróżnieni najaktywniejsi Wolontariusze w naszej parafii. Zostali nimi: Klaudia Piekarz i Natalia Hyrc. Oprócz Certyfikatów otrzymali mały prezent: Bon Podarunkowy na strzyżenie z zabiegiem kondycjonującym ufundowany przez Salon Fryzjerski „Fantazja” w Woli Batorskiej, za co bardzo dziękujemy!