FROCIA ZAPRASZA!

frocia

Frocia serdecznie zaprasza
wszystkie dzieci razem ze swoimi rodzicami
w każdą niedzielę na Mszę św. o godz. 11.30.

„Pozwólcie dzieciom przychodzić do Mnie.
Nie zabraniajcie im.”

Jezus

Chcemy razem zastanawiać się co Pan Bóg mówi do nas w Słowie Bożym, rozważając niedzielną Ewangelię. To nas prowadzi do wspólnej modlitwy, jak najgłębszego przeżywania Eucharystii i stawania się prawdziwymi dziećmi Bożymi.

Na zakończenie Mszy św. każdy młody uczestnik otrzymuje tzw. Ziarenko – czyli tekst niedzielnej Ewangelii z krzyżówkami, rebusami i innymi ciekawymi zadaniami związanymi z niedzielnym Słowem Bożym.
Rozwiązania zadań wpisuje się na Ziarenkowym kuponie i przynosi się go na następną niedzielę do kościoła. Spośród wszystkich przyniesionych kuponów losuje szczęśliwca, który na cały tydzień weźmie do swojego domu naszą Frocię, aby codzienni czytać jej Pismo Święte.
Równolegle prowadzona jest Kronika odwiedzin Froci, dlatego aby ją ubogacić, prosimy o zdjęcie, jak dziecko czyta Froci Pismo Święte.

Serdecznie zapraszamy!!!